Zistiť viac

Stredisko Július


Rekreačné stredisko Július je umiestnené na úpätí kopca Radzim. Má ubytovaciu kapacitu 84 lôžok v štvorposteľových izbách so štandardom turistickej ubytovne a s možnosťou stravovania. Súčasťou objektu je jedáleň s vlastnou kuchyňou a bar. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza bazén, volejbalové a futbalové ihrisko, dva tenisové kurty, záhradné posedenie s grilom a ohnisko s prístreškom. Chvíle strávené v našom stredisku si môžete spríjemniť posedením spojeným s grilovaním. Pre priaznivcov táborákov máme k dispozícii ohnisko s prístreškom v bezprostrednej blízkosti strediska Július.

Chata Radzim


Necelý kilometer od strediska Július sa nachádza chata Radzim. Zariadenie má štandard turistickej ubytovne s možnosťou stravovania a s ubytovacou kapacitou 48 lôžok v dvojposteľových a štvorposteľových izbách. Súčasťou objektu je bar a v zimnom období aj stánok rýchleho občerstvenia. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza vlek Tatrapoma H-130 s dĺžkou 950 m a kapacitou 800 osôb za hodinu, ako aj vlek Tatrapoma P s dĺžkou 400 m a kapacitou 400 osôb za hodinu. Pobyt v chate Radzim Vám iste spríjemní aj vynovený interiér spoločenskej miestnosti, ako aj zariadenia izieb a kúpeľne.

Bar


Radi Vás obslúžime v našom bare pri chate Radzim s kapacitou cca 50 miest na sedenie.

Tenisové kurty


Pre tenistov a nohejbalistov máme k dispozícii dve tenisové ihriská s umelým povrchom a s osvetlením. Futbalisti sa môžu venovať svojmu obľúbenému športu na trávnatom ihrisku s rozmermi 30 x 70 m.

Bazén


Počas horúcich letných dní určite oceníte možnosť schladiť sa v bazéne.